NoStress Vývoj

 
 

Funkční úpravy e-shopu Magento

Do kategorie funkčních úprav spadají programátorské zásahy, které mají za účel přidat nebo modifikovat funkčnost e-shopu. Přestože Magento je dosti komplexní systém skýtající mnoho nástrojů, zůstává zároveň systémem dosti flexibilním a je možné jej lehce a dobře upravovat, pokud ovšem máte dostatečné znalosti.

Přizpůsobení modulů

Pokud vám v Magento schází nějaká funkce, jsou dvě možnosti - buď o dané funkci nevíte, protože Magento se může zdát na první pohled složité na ovládání, nebo daná funkce skutečně chybí. Pokud nějaká funkcionalita skutečně chybí, pak je třeba se v první řadě poohlednout pod nabídce modulů, která je dnes je již dostatečně široká a lze najít opravdu zajímavé a kvalitní moduly. Ale pozor, některé moduly mohou být velmi nekvalitní a ovlivnit zásadním způsobem funkčnost celého e-shopu!

V další fázi pak může být potřeba upravit funkci takového modulu, aby vám jeho funkčnost přesně vyhovovala. Obvykle je totiž výhodné upravit něco, co již existuje, než začínat od nuly.

V naší nabídce přicházíme tedy nejen s profesionální instalací modulů, ale též s kontrolou jejich kvality a případně též s přizpůsobením modulů podle požadavků klienta.


Vývoj na klíč

Někdy se může skutečně stát, že požadavek klienta je natolik specifický, že je lepší naopak celou záležitost vytvořit na klíč. V tom případě je vám k dispozici náš team analytiků a programátorů, který vás provede procesem analýzy vašich požadavků, realizací a předáním hotového díla.

Pokud uvažujete, že využijete tuto službu, mrkněte do sekce Jak pracujeme.


Aktualizace e-shopu

Magento je systém, který se jednak rychle vyvíjí a podobně jako každý software také obsahuje chyby. Proto pravidelně vychází nové verze e-shopu Magento a obchodník byl měl dbát na to, aby jeho e-shop Magento byl co možná nejaktuálnější. To přináší nutnost aktualizace e-shopu, která však může být někdy komplikovaná, zvláště pokud byla funkčnost e-shopu modifikovaná nekvalifikovaným způsobem.

Tuto službu však obvykle poskytujeme pouze klientům, kteří využívají našich hostingových služeb, a s kterými dlouhodobě spolupracujeme. E-shop takového klienta pak totiž dobře známe a dokážeme odhanout, zda je aktualizace nutné a nakolik bude pracná, případně riziková.


Integrace s dalšími systémy

Mnoho obchodníků požaduje různé integrace, například tedy propojení e-shopu na dodavatele zboží, na skladovací systémy, na účetní nebo reklamační systémy a mnohé další. Mnoho integračních služeb je již hotovo a lze najít na internetu, ale jedná se převážně o integrace se zahraničními službami, které nejsou u nás příliš rozšířené.

Proto přicházíme s vlastní nabídkou různých integračních řešení, které již máme hotové. Více informací najdete v sekci Integrace.