NoStress Partneři

 
 

O našich partnerech

Protože není v našich silách a ani zájmu řešit všechny poptávky, které denně dostáváme, zveřejňujeme zde seznam našich partnerů, s kterými dlouhodobě spolupracujeme a na které se můžete obrátit s důvěrou. Jedná se například o grafická studia, konzultanty, SEO a marketing specialisty, Magento vývojáře nebo též poskytovatele hostingu. Také nabízíte služby spojené s e-shopem Magento? Staňte se naším partnerem!

 

Přehled našich partnerů

 • art4web.sk
  Vynikající grafické studio s profi přístupem. Zpracovávali návrh našeho nového webu, na kterém se právě nacházíte. Též se zabývají logotypem, corporate identitou a flash designem.

  www.art4web.sk

  c10.cz
  Tvorba softwaru na zakázku, www prezentace a e-shopy. Poskytují též webhosting. Grafici vám vytvoří logo, webdesign, nebo celou corporate identitu a zajistí tiskovou produkci.

  www.c10.cz

   
 • mailchimp.com
  Světová špička v emailových kampaních! Umožňuje nejen posílat hezké novinkové emaily vašim zakázníkům, ale především umí sledovat úspěšnost těchto kampaní. Snadná integrace s Magento.

  www.mailchimp.com

  superhosting.cz
  Náš top partner v oblasti poskytování hostingových služeb. Máme u nich fyzicky uložené naše servery a poskytují nám též profesionální služby a konzultace v oblasti administrace serverů.

  www.superhosting.cz

   
 • onestepcheckout.com
  Super rychlá pokladna pro Magento. Možná trochu drahá, ale zaručeně zvyšuje konverzní poměr! Díky našemu partnerství s autory OSC můžeme modul nabídnout za nižší cenu. Kontaktujte nás!

  www.onestepcheckout.com