NoStress Hosting

 
 

Standardní hostingové služby

Následující služby považujeme za standardní a tedy dostupné pro všechny naše klienty. Nad rámec standardních pak máme v nabídce služby speciální pro náročné klienty.

Dostupnost a non-stop dohled

Nepřetržitý monitoring dostupnosti všech našich serverů je samozřejmostí, včetně měsíčních přehledů dostupnosti. Dostupnost garantujeme přes 99,8%.

Zálohování dat

Součástí všech hostingových programů je samozřejmě zálohování dat, které se liší pouze četností v závisloti na zvoleném hostingovém programu. K dispozici jsou denní zálohy databáze, 7x týdně inkrementální a 1x týdně kompletní zálohy souborového systému. To vše 30 dní zpět.

FTP

Službu netřeba představovat, slouží pro připojení do souborového systému na serveru. Poskytujeme též zabezpečnou variantu FTPs.

MySQL

Databázový server je duplikovaný a oddělený od těch webových. Toto uspořádání je optimálnější a Magento e-shop je rychlejší. K dispozici je PhpMyAdmin pro správu databáze a na žádost povolujeme též vzdálený přístup, což je výhodné například pro desktopové aplikace pro správu e-shopu.

SSL & https

Zvláště v oblasti e-commerce jsou zabezpečené stránky velmi důležité. Instalace a nastavení certifikátů je zdarma, nicméně cena za jejich generování certifikační autoritou není zahrnuta v ceně hostingové programu.

Cron

Cron pro spouštění automatických úloh na serveru je samozřejmostí.

Mod_rewrite & .htaccess

U všech hostingových programů je k dispozici mod_rewrite pro tvorbu hezkých URL, tak důležitých pro SEO. Povolen je též .htaccess, kde si můžete nastavit celou řadu parametrů.

E-mailový server

K dispozici je též e-mailový server, se všemi standardními protokoly, včetně zabezpečených variant. Součástí je též výkonný spam filtr.

SSH

SSH připojení na server poskytujeme z bezpečnostních důvodů pouze klientům, kteří využívají privátní hostingové služby.